Kurumsal

BİLGİ ÖTESİ BAŞARIDIR

Her zaman daha fazlasını ve daha iyisini sunmak için kurulan Bilgi Ötesi'nde standartlar ötesi eğitim anlayışıyla hizmet veriyoruz.

Uzun yıllara dayanan eğitim tecrübesiyle Türkiye’nin en iyi lise ve üniversitelerine öğrencilerini yerleştiren Bilgi Ötesi, gücünü öğrencilerinin başarısı için her zamana daha fazlasını sunan "bilgi ve ötesi" eğitim anlayışından almaktadır. Bu anlayışla öğrencilerine akademik olarak katkı sağlamayı, hayallerinin ötesine ulaşmasında öncü olmayı ilke edinmiştir. Gelişen ve her gün değişen dünyada öğrencileri sadece akademik olarak eğitmenin yeterli olmayacağına inanarak; etkin rehberlik ve öğrenci koçluğu birimleriyle kişisel gelişimlerini yön vermekte, kuruma özel takip sistemleriyle de başarılarını izlemektedir.

Korkuteli'nde bilgi ve ötesinin adresi: Korkuteli Bilgi Ötesi.

İletişim
Güçlü Kadro

Yıllarını eğitime vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserleri ile kanıtlamış eğitimciler tarafından kurulan Bilgi Ötesi öğrencilerine her zaman daha fazlasını sunuyor.

Detaylı Bilgi
Etkin Rehberlik

Bilgi Ötesi'nde öğrencilerimiz için problem odaklı değil, gelişimsel rehberlik modeli temelli çalışmalar planlıyoruz. Onları bir yönleriyle değil tüm özellikleriyle değerlendiriyoruz.

Detaylı Bilgi
Yılların Deneyimi

Yıllarını eğitime vermiş uzman bir kadro tarafından kurulan Bilgi Ötesi, başarısı kanıtlanmış güçlü eğitim kadrosunun uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesi ile yeni başarılar için çalışıyor.

Detaylı Bilgi